Szkolenie Access Bars – radość z bycia sobą

Wyobraź sobie że w zasięgu Twoich rąk (dosłownie!) znajduje się recepta na młody wygląd, na odzyskanie witalności, pozbycie się chronicznego zmęczenia. Dalej, spójrz oczami wyobraźni na swoją gładką, promienną twarz. Wyglądasz pięknie, prawda? Czujesz się zapewne równie dobrze. Wszystko to możesz osiągnąć bez ingerencji chirurga, bez drogich zabiegów kosmetycznych i kremów do pielęgnacji. Nie płacisz za to bólem i czasem nieznośnej rekonwalescencji, nie wydajesz setek, a nawet tysięcy na preparaty kosmetyczne, w przepięknych reklamach obiecujące same cuda.

Cud tkwi tak naprawdę w Tobie

Pewnie myślisz sobie, że to niemożliwe. Że proces starzenia jest nieodwracalny, a jedyne, co Ci pozostaje, to zapobieganie dalszym skutkom posuwającego się do przodu czasu. Jasne, możesz tkwić w tym przekonaniu, a możesz także czytać dalej i dowiedzieć się, że nasze ciała wcale nie musza się starzeć.

To, co musisz wiedzieć, to to, że nasze ciało jest zbiorem naszych przeżyć, emocji, doświadczeń, myśli. Przechowuje je w sobie, a jego wygląd odzwierciedla to, jak my traktujemy siebie. A często traktujemy siebie źle, nie mamy dla siebie wyrozumiałości, jesteśmy wszak swoimi najsurowszymi krytykami. Spróbuj podarować swojemu ciało prezent. Podaruj mu swoją miłość i uwagę. Podaruj mu zestaw zabiegów Access Facelift (www.natural-flow.pl/szkolenia-access-facelift/) – są to energetyczne procesy manualne polegające na delikatnym dotykaniu obszaru twarzy, głowy, dekoltu, szyi i klatki piersiowej. Jego odziaływanie odczujesz jednak na całym ciele, dzięki maksymalizującemu się przepływowi energii.

Czym jest Access Facelift? 

Access Facelift to proces zyskujący coraz większą popularność wśród osób, które chcą skutecznie odwrócić proces starzenia się cery, ale ten energetyczny lifting da Ci znacznie więcej niż gładszą twarz. Zniesie z Ciebie balast, z którego istnienia nawet nie zdajesz sobie sprawy. Rozluźnienie mięśni pozwala skórze na regenerację oraz odmłodzenie ciała i umysłu. Daj swojemu ciału pozytywne doświadczenia, daj mu zastrzyk energii, podaruj sobie relaks i rozluźnienie.

Dla kogo skierowany jest Access Facelift? 

Zabieg ten jest polecany każdemu, bez względu na wiek i płeć. Jednak Access Facelift zapewne szczególnie zainteresuje cię, jeżeli chcesz przywrócić witalność cery, która straciła ją być może z powodu zmęczenia, choroby czy wieku. Osoby z cerą trądzikową również poczują efekty regeneracji energetycznym liftingiem.

Zmiany w wyglądzie to pewnie to, do czego głównie dążysz, ale najważniejsze są zmiany, które zaobserwujesz w swoim wnętrzu – lepsze samopoczucie w swoim ciele, a co za tym idzie wzrost samoakceptacji, lepszy przepływ energii w całym ciele, uwolnienie twojego potencjału piękna wewnętrznego na zewnątrz. Każda sesja Access Facelift da Ci więcej od kolejnych igieł wbijanych w ciało, od kolejnych drakońskich diet i wszystkich zabiegów wymagających bólu i wyrzeczeń. Wbrew ogólnemu twierdzeniu, nie trzeba cierpieć żeby być pięknym – wręcz przeciwnie, warto podarować sobie troskę, czułość i wyrozumiałość. Więcej informacji o szkoleniach prowadzonych przez Maję, założycielkę firmy Natural Flow przeczytasz na stronie internetowej, gdzie również znajdują się wszystkie niezbędne dane, które umożliwią ci kontakt z samą akademią. 

 

Naucz się jak dążyć do radości bycia sobą i jak dzielić się tą wiedzą. Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się więcej na temat samego procesu, jak i jego skutków. Nauczysz się z niego czerpać, jak i go wykonywać. Jest to przede wszystkim wiedza, która zostanie zapisana w Twoim umyśle na zawsze.