Szkolenie Access Bars – radość z bycia sobą

Access Facelift

Wyobraź sobie że w zasięgu Twoich rąk (dosłownie!) znajduje się recepta na młody wygląd, na odzyskanie witalności, pozbycie się chronicznego zmęczenia. Dalej, spójrz oczami wyobraźni na swoją gładką, promienną twarz. Wyglądasz pięknie, prawda? Czujesz się zapewne równie dobrze. Wszystko to możesz osiągnąć bez ingerencji chirurga, bez drogich zabiegów kosmetycznych i kremów do pielęgnacji. Nie płacisz za to bólem i czasem nieznośnej rekonwalescencji, nie wydajesz setek, a nawet tysięcy na preparaty kosmetyczne, w przepięknych reklamach obiecujące same cuda.

Kontynuuj czytanie

Szkoła makijażu

Makijaż i kosmetologia to dynamiczne i ekscytujące dziedziny, a jeśli ma się do tego pasję, to można osiągnąć sukces w tym fachu. Więc jeśli rozważasz edukację w zakresie makijażu, prawdopodobnie zastanawiasz się: czy powinienem chodzić do szkoły? Czy warto? A jeśli pójdę, czego się nauczę w szkole makijażu?

Kontynuuj czytanie

Depresja - choroba naszych czasów?

Depresja nie jest wcale chwilowo utrzymującym się kiepskim samopoczuciem. Jeżeli u kogoś od dłuższego czasu utrzymuje się bardzo zły nastrój, doprowadzający do braku motywacji do czegokolwiek, chociażby wstania z łóżka, oznacza to, że nie jest to przejściowa sytuacja, a być może właśnie depresja. Takie problemy psychologiczne są na tyle ciężkie, że mało kto byłby sobie w stanie samodzielnie z nimi poradzić i to nawet przy uzyskaniu wsparcia rodziny, przyjaciół czy innych bliskich osób. Depresję najlepiej więc leczyć z pomocą odpowiedniego specjalisty - czy to psychologa, czy to psychiatry, czy to terapeuty.

Kontynuuj czytanie

Jak wybrać suknię ślubną - podstawowe porady

Prędzej czy później niemalże każda kobieta znajdująca się w związku staje przed bardzo ważnym wyborem. Staje przed wyborem swojej pierwszej i prawdopodobnie jedynej w życiu sukni ślubnej, która odegra najważniejszą rolę w jej weselnej stylizacji. Jak zatem zacząć szukać tej idealnej kreacji? Na co zwracać uwagę, przyglądając się tym wszystkim różnorodnym fasonom w sklepach, butikach i w salonie sukni ślubnych? No i czy moda ślubna podczas takich poszukiwań powinna być priorytetem? Czy ładna suknia ślubna musi być stylowa, czy jednak może totalnie nie wpisywać się w aktualne trendy, a jedynie zgrywać się z osobistymi preferencjami i gustem panny młodej?

Kontynuuj czytanie

Kim jest arteterapeuta i jak nim zostać?

W psychologii od dawna wykorzystywane są metody relaksujące, które pozwalają człowiekowi się rozluźnić. Dzięki temu problemy wydają się mniejsze, a człowiek zaczyna inaczej patrzeć na świat. Tak naprawdę już w czasach starożytnych korzystano z arteterapii, ale dopiero od niedawna stała się ona popularna w naszym kraju. Można powiedzieć, że arteterapia bardzo dostosowała się do dzisiejszych czasów, w których walczymy z pandemią. Wielu z nas już od wielu miesięcy siedzi w domu, a to z całą pewnością nie wpływa korzystnie na naszą psychikę. Warto więc pomyśleć o tym, żeby skorzystać z terapii poprzez sztukę. Może się okazać, że takie doświadczenie będzie dla nas po prostu przyjemnością i przekonamy się sami, iż ten rodzaj terapii naprawdę działa.

Kontynuuj czytanie

  • 1
  • 2