Jak przygotować się do wizyty w salonie sukien ślubnych?

Dodaj komentarz

Suknia ślubna to dla panny młodej najważniejsza suknia w całym jej życiu. Ma być ona idealna i przyciągać uwagę wszystkich weselnych gości. Nikt nie może przecież wyglądać lepiej niż Ty w Twój wyjątkowy dzień! Większość kobiet perfekcyjną suknię ślubną wybrała już w dzieciństwie, będąc małą dziewczynką. To od wtedy marzą one o przebiegu i wszystkich detalach swojego magicznego dnia. Zamysł na taką suknię może jednak przez lata się zmienić, a także może całkowicie wyparować z głowy. Dlatego tak ważne jest wybranie idealnego salonu, w którym pracują profesjonalistki, które pomogą wybrać nieziemską kreację, zwracając uwagę na Twój wygląd, postawę, czy tematykę ślubu.

Czytaj więcej

Czy warto podarować partnerce pierścionek przedzaręczynowy?

1 komentarz

Miłość jest uczuciem najpiękniejszym. W tym słowie kryje się oddanie, zaufanie, troska. Miłość symbolizuje wszystkie najcudowniejsze chwile, które na Was czekają. Są jednak sytuacje, kiedy wraz z partnerką nie jesteście jeszcze gotowi stanąć na ślubnym kobiercu. Ty jednak chcesz, aby wiedziała, że kochasz ją tak bardzo, że nie potrafisz tego ubrać w słowa. Alternatywą dla pierścionka zaręczynowego jest pierścionek przedzaręczynowy, nazywany także pierścionkiem obietnicy. Jego zadaniem jest symbolizowanie Twojego oddania kobiecie, a także obietnicę tego, iż stanie ona kiedyś z Tobą na ślubnym kobiercu. Idea ta nie jest jeszcze popularna w Polsce, wywodzi się ona z zagranicy. Tak naprawdę nie jest z góry ustalone, jak ma on wyglądać i ile ma kosztować. Jest to w pełni Twoja inicjatywa. Pamiętaj, aby ostateczna decyzja kierowana była Twoimi uczuciami, a nie tym, co podpowiadają Ci inni.

Czytaj więcej

Co zrobić, by zostać stylistką?

Dodaj komentarz

Dobra stylistka odznacza się nie tylko warsztatem, ale również zamiłowaniem do nowych trendów i doskonałym stylem. Nic dziwnego, że aby posiąść odpowiednie kompetencje, należy przebyć długą ścieżkę zawodową. Co zrobić, by zostać stylistką?

Czytaj więcej

Pomoc psychologiczna dla mniejszości seksualnych LGBT

1 komentarz

Życie w Polsce dla osób nieheteronormatywnych czy transpłciowych jest wyjątkowo trudne. Choć społeczeństwo i kultura zmieniają się pod wpływem nowych idei i popkultury, Polska nadal znajduje się w niechlubnej czołówce rankingów, w kategorii brak akceptacji dla inności. Życie w kraju z ograniczonym dostępem do rzetelnej edukacji seksualnej, równości małżeńskiej, gdzie wciąż stygmatyzuje się przede wszystkim gejów, lesbijki i osoby queerowe, trudno znaleźć miejsce gdzie można bezpiecznie porozmawiać o swoich problemach.

Czytaj więcej

Korekta uszu - jak szybko i bezpiecznie pozbyć sie problemu odstających uszu?

Dodaj komentarz

Odstające uszy to częsty przypadek, który może być źródłem kompleksów i obniżonej samooceny. Rozwiązaniem tego rodzaju problemów jest chirurgiczna korekta uszu, nazywana otoplastyką. Dzięki niej możliwa stała się nie tylko redukcja odległości uszu od czaszki, ale również zmiana ich rozmiaru i kształtu. Operacja uszu jest bezpieczna, a ryzyko powikłań niewielkie. Nic dziwnego, że na zabieg ten decyduje się coraz więcej osób.

Czytaj więcej