Skip to main content

Czy potrzebujesz pomocy psychologa? Kiedy zdecydować się na psychoterapię?

Dodaj komentarz

Z powodu problemów osobistych lub kłopotów w pracy trudno Ci opanować emocje? Zastanawiasz się nad spotkaniem z psychologiem, jednak odkładasz wizytę, bo odczuwasz wstyd i lęk przed wyśmianiem? Nie lekceważ problemów natury emocjonalnej, bo na pewno nie rozwiążą się same, a będą narastać i z upływem czasu spowodują pogorszenie się samopoczucia. Przeczytaj, kiedy warto umówić się na wizytę u psychologa.

Czytaj więcej

Jaki splot łańcuszka jest najmocniejszy?

Dodaj komentarz

Łańcuszek to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który może być noszony w duecie z zawieszką lub jako odrębna część stylizacji. Co więcej, po ten wyrób jubilerski sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, dlatego praktycznie w każdym salonie jubilerskim znajdziemy spory wybór łańcuszków o różnej długości i splocie. Pozostaje pytanie, jaki wzór łańcuszka wybrać? Który ze splotów charakteryzuje się największą wytrzymałością?

Czytaj więcej

Jak przygotować się do wizyty w salonie sukien ślubnych?

Dodaj komentarz

Suknia ślubna to dla panny młodej najważniejsza suknia w całym jej życiu. Ma być ona idealna i przyciągać uwagę wszystkich weselnych gości. Nikt nie może przecież wyglądać lepiej niż Ty w Twój wyjątkowy dzień! Większość kobiet perfekcyjną suknię ślubną wybrała już w dzieciństwie, będąc małą dziewczynką. To od wtedy marzą one o przebiegu i wszystkich detalach swojego magicznego dnia. Zamysł na taką suknię może jednak przez lata się zmienić, a także może całkowicie wyparować z głowy. Dlatego tak ważne jest wybranie idealnego salonu, w którym pracują profesjonalistki, które pomogą wybrać nieziemską kreację, zwracając uwagę na Twój wygląd, postawę, czy tematykę ślubu.

Czytaj więcej

Czy warto podarować partnerce pierścionek przedzaręczynowy?

1 komentarz

Miłość jest uczuciem najpiękniejszym. W tym słowie kryje się oddanie, zaufanie, troska. Miłość symbolizuje wszystkie najcudowniejsze chwile, które na Was czekają. Są jednak sytuacje, kiedy wraz z partnerką nie jesteście jeszcze gotowi stanąć na ślubnym kobiercu. Ty jednak chcesz, aby wiedziała, że kochasz ją tak bardzo, że nie potrafisz tego ubrać w słowa. Alternatywą dla pierścionka zaręczynowego jest pierścionek przedzaręczynowy, nazywany także pierścionkiem obietnicy. Jego zadaniem jest symbolizowanie Twojego oddania kobiecie, a także obietnicę tego, iż stanie ona kiedyś z Tobą na ślubnym kobiercu. Idea ta nie jest jeszcze popularna w Polsce, wywodzi się ona z zagranicy. Tak naprawdę nie jest z góry ustalone, jak ma on wyglądać i ile ma kosztować. Jest to w pełni Twoja inicjatywa. Pamiętaj, aby ostateczna decyzja kierowana była Twoimi uczuciami, a nie tym, co podpowiadają Ci inni.

Czytaj więcej

Co zrobić, by zostać stylistką?

Dodaj komentarz

Dobra stylistka odznacza się nie tylko warsztatem, ale również zamiłowaniem do nowych trendów i doskonałym stylem. Nic dziwnego, że aby posiąść odpowiednie kompetencje, należy przebyć długą ścieżkę zawodową. Co zrobić, by zostać stylistką?

Czytaj więcej