Skip to main content

Pomoc drogowa - top 5 firm we Wrocławiu

Wybór firmy, świadczącej profesjonalną pomoc drogową, nie powinien być przypadkowy. Podejmując taką decyzję, warto zwrócić uwagę na szereg istotnych czynników. To m. in. czas reakcji, sprzęt, którym dysponuje firma oraz obszar, na którym świadczy ona swoją pomoc. Co ważne, warto wybrać odpowiednią pomoc drogową nieco wcześniej, gdyż w momencie wypadku czy awarii z reguły trudno jest racjonalnie przeanalizować dostępne możliwości. Aby nieco ułatwić podjęcie decyzji, prezentujemy ranking 5 najlepszych firm, świadczących usługi z zakresu pomocy drogowej we Wrocławiu i okolicach.

Awaria auta na autostradzie

1. Pomoc drogowa Jarex Wrocław

Przez 7 dni w tygodniu, 24h na dobę, pracownicy firmy czekają na telefon, by nieść wsparcie w rozwiązywaniu każdego problemu drogowego. Firma Pomoc drogowa Jarex Wrocław oferuje zarówno pomoc na drodze, jak i holowanie pojazdów oraz usługi lawety. Firmę wybierają nie tylko właściciele samochodów osobowych, ale również i ci, którzy poruszają się autobusami, TIRami czy autami ciężarowymi, co najlepiej świadczy o wysokiej jakości oferowanych tutaj usług.

2. PDS24h

Jesteś właśnie w podróży, a Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Pomoc drogowa PDS24h będzie najlepszym rozwiązaniem. W zakres usług wchodzi m.in. ratownictwo drogowe, holowanie pojazdów ciężarowych czy transport osób. Firma posiada również licencję na międzynarodowy przewóz rzeczy, świadcząc swoje usługi także na terenie Europy

3. Pomoc Drogowa Wrocław Vincent

Firma Vincent jest obecna na rynku już od 2012 r. Przez ten czas zaufało jej całe grono klientów, polecając jej usługi kolejnym właścicielom aut, które odmówiły posłuszeństwa na drodze. W tym przypadku postawiono przede wszystkim na jakość oraz bezkonkurencyjne ceny. Oferta usług jest jednak wciąż doskonalona tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

4. LUXHOL Pomoc drogowa Wrocław

Firma LUXHOL świadczy swoje usługi przez całą dobę, by błyskawicznie odpowiedzieć na potrzeby kierowców, zmagających się z awarią pojazdu na drodze. Pracownicy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt i zaplecze techniczne. Co więcej, pomoc drogowa LUXHOL oprócz naprawy i holowania uszkodzonych pojazdów, oferuje również auta zastępcze, dzięki którym można zachować mobilność do czasu usunięcia usterki.

5. Pomoc drogowa Szyhol Wrocław

Szyhol oferuje tanią, całodobową pomoc drogową na terenie Wrocławia, Kątów Wrocławskich i bliskich okolic. Dzięki posiadanemu sprzętowi, możliwe staje się przewiezienie niemalże każdego auta, w tym również maszyn rolniczych i budowlanych. Z oferty tej korzysta coraz więcej osób, ceniących sobie nie tylko konkurencyjne ceny, ale również szybkość i bezpieczeństwo transportu uszkodzonego pojazdu.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:


Najpopularniejsze wpisy:


Najnowsze komentarze

Sushi Friends to najlepsza restauracja w Krakowie z sushi na wynos! Jeśli lubicie posmakować azjatyckiej ...
Mirosław 1 miesięcy temu Systemy wspomagające funkcjonowanie firmy
Takie systemy ułatwiające działanie i funkcjonowanie firmy to super wynalazek tych czasów! Odkąd wprowadziliśmy system ...
Sprawa jest faktycznie dość skomplikowana, kiedy w grę wchodzą uczucia. Wydaje mi się, że w ...
W końcu znalazłem artykuł z rzetelnymi informacjami o domkach holenderskich! Planuje zakup i postawienie takiego ...
Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach takie systemy są bardzo przydatne. Możemy zautomatyzować więcej ...