Innowacyjna technologia w walce o idealną sylwetkę - liposukcja Body Jet

Dodaj komentarz

Liposukcja Body Jet jest innowacyjną metodą kształtowania sylwetki, w której wykorzystany został strumień cieszy. To właśnie dzięki niemu możliwe staje się rozbicie tkanki tłuszczowej, nagromadzonej pod skórą. W ten sposób spełnia się marzenie o smukłym ciele i pozbyciu się nadmiaru zbędnych kilogramów. Co najważniejsze, to sposób w pełni bezpieczny, a zarazem efektywny, o czym zaświadczyć może wciąż rosnące grono zadowolonych pacjentów.

Na czym polega zabieg Body Jet?

Pierwszym etapem zabiegu jest podawanie roztworu, znieczulającego tą część ciała, która ma zostać poddana zabiegowi. Liposukcja Body Jet jest wykonywana w częściowym znieczuleniu, bezpiecznym dla pacjenta. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie do tkanek płynu, który przepływa pod dużym ciśnieniem. Substancja ta powoduje rozluźnienie tkanki tłuszczowej, a w konsekwencji również usunięcie komórek tłuszczowych. Dzięki precyzyjnym ruchom lekarza, uszkodzenie okolicznych tkanek czy nerwów jest w zasadzie niemożliwe.

Częścią składową cieczy, wprowadzanej do organizmu, jest również adrenalina oraz lignokaina. Substancje te znieczulają konkretne fragmenty ciała, powodując również zwężenie naczyń krwionośnych, co ogranicza krwawienie. Po zabiegu pacjent nie wymaga hospitalizacji i może wrócić do domu na krótki okres rekonwalescencji.

Zapisz się na zabieg Body Jet Kraków w Genesis Clinic! 

Jakie zalety płyną z zabiegu Body Jet?

Roztwór, który stosowany jest podczas zabiegu liposukcji Body Jet, umożliwia ograniczenie leków antyseptycznych, jakie należy podawać pacjentowi. Dzięki temu zminimalizowane zostaje ryzyko wystąpienia różnego rodzaju powikłań oraz efektów ubocznych u osób, które zdecydowały się poddać zabiegowi. Wraz z tłuszczem z organizmu człowieka usuwane jest jedynie ok. 1-3% krwi. To cecha, która znacząco wyróżnia zabieg, jakim jest liposukcja Body Jet, spośród innych środków tego rodzaju. Wystarczy stwierdzić, że przy normalnej liposukcji procent ubytku krwi wynosi aż 40%, by od razu zauważyć różnicę. Na szczęście dziś można dokonać wyboru między tradycyjnymi zabiegami, które powoli odchodzą do przeszłości, a innowacyjnymi rozwiązaniami, stanowiącymi przełomowy krok w rozwoju medycyny estetycznej.

Dzięki temu, że ubytek krwi jest w zasadzie znikomy, po zabiegu na ciele nie powstają nieestetyczne krwiaki i sińce. Do absolutnego minimum został również skrócony czas rekonwalescencji. Jest to możliwe, bo liposukcja Body Jet nie powoduje powstania obrzęków tkanki podskórnej. Chirurg może dokładnie kontrolować każdy etap zabiegu, przeprowadzając go bardzo precyzyjnie. Dzięki temu wzrasta poziom bezpieczeństwa i rośnie komfort osoby poddawanej liposukcji.

Które części ciała można poddać liposukcji Body Jet?

Zabieg liposukcji Body Jet można z powodzeniem stosować w obrębie wielu okolic ludzkiego ciała. Klienci najczęściej wybierają brzuch, talię, kolana, uda, łydki i ramiona, pośladki i podbródek, bo to właśnie tutaj gromadzi się z reguły nadmiar tkanki tłuszczowej. Co więcej, zabiegowi poddają się również bardzo często młode matki, które chcą powrócić do zgrabnej figury sprzed okresu ciąży. Rezultaty liposukcji Body Jet widoczne są od razu, a ich efekty zaskakują nawet osoby sceptycznie nastawione do innowacyjnych rozwiązań.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.