Skip to main content

Ranking firm sprzątających - top 10 w Małopolsce

Profesjonalne firmy sprzątające odpowiadają na potrzeby nie tylko klientów biznesowych, ale także prywatnych. Na generalne sprzątanie mieszkania czy domu potrzeba dużo czasu, co przekracza możliwości osób zapracowanych. Utrzymanie porządku w biurze czy w firmie wymaga jeszcze większych nakładów czasu i pracy. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą firmy sprzątające, które dysponują specjalistycznym sprzętem, środkami czyszczącymi i dopasowują swój grafik do potrzeb klienta. Poznaj Top 10 firm sprzątających w Małopolsce.

Czy warto zatrudnić firmę sprzątającą w Krakowie?

1. MG Cleaning

Firma MG Cleaning z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w sprzątaniu dla biznesu. Działając na terenie całej Małopolski i Śląska, zajmuje się sprzątaniem biur i biurowców, magazynów i placówek medycznych. Świadcząc usługi porządkowe dla spółdzielni mieszkaniowych, sprząta klatki schodowe i przestrzenie wspólne, dba o tereny zielone. Dysponując profesjonalnym sprzętem i niezawodnymi środami czyszczącymi, oferuje mycie wodą demineralizowaną, sprzątanie pobudowlane i na wysokościach.

Należysz do wymagających klientów, którym zależy na diamentowej czystości w biurze, bo to wizytówka Twojej firmy? Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, która stawia na perfekcyjną czystość i z pasją realizuje każde zlecenie. Wejdź na stronę internetową, poznaj ofertę MG Cleaning i skontaktuj się z firmą, aby omówić indywidualny plan sprzątania biura.

MG Cleaning firma sprzątająca Kraków
Osiedle Bohaterów Września 1A/B
31-620 Kraków
Tel: 796 922 235
www: mgcleaning.pl

MG Cleaning - firma sprzątająca Kraków

2. Połysk

Połysk to firma świadcząca kompleksowe usługi porządkowe na terenie województwa małopolskiego. Obsługuje klientów prywatnych, biznesowych, wspólnoty mieszkaniowe i instytucje. Oferuje nie tylko utrzymanie czystości w budynkach, ale także pielęgnację zieleni i terenów utwardzonych. W zakres usług wchodzi zamiatanie podłóg, odkurzanie, mycie okien i drzwi, czyszczenie lamperii. Firma Połysk zamiata i odśnieża chodniki, podlewa i nawozi trawniki. Korzysta ze środków czystości i sprzętu renomowanych marek.

Połysk
ul. Grądy 5
32-031 Chorowice
Tel: 509 586 884

Połysk - firma sprzątająca mycie okien Kraków

3. LUX

Firma LUX z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferuje utrzymanie czystości w obiektach mieszkalnych, publicznych, przemysłowych i biurowych. Zajmuje się sprzątaniem po remontach i budowach, dezynfekcją powierzchni, odśnieżaniem dachów i chodników. Myje okna, posadzki, pierze dywany, tapicerkę meblową i samochodową. Przyjmuje zlecenia jednorazowe i cykliczne. Zapewnia terminową realizację usług.

LUX
ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 8/312
30-732 Kraków
Tel: 794 090 042

LUX - sprzątanie biur Kraków

4. Purigi

Firma Purigi działająca na terenie Nowego Sącza i okolic to zespół profesjonalistów w zakresie sprzątania domów, biur, obiektów przemysłowych i handlowych. Sprząta też hotele, lokale gastronomiczne, przychodnie i gabinety lekarskie. Oferuje mycie witryn i przeszkleń, pranie tapicerki i dywanów, dezynfekcję powierzchni. Zajmuje się odświeżaniem materiałów za pomocą pary i myciem wysokociśnieniowym kostki brukowej. Stosuje najnowsze metody sprzątania, dysponuje wysokiej klasy urządzeniami i środkami chemicznymi.

Purigi
ul. Korzenna 482
33-322 Nowy Sącz
Tel: 789 152 688

Purigi - sprzątanie powierzchni biurowych Kraków

5. Karmatt

Karmatt to firma świadcząca usługi porządkowe dla biznesu. Zapewnia kompleksowe wsparcie w utrzymaniu czystości w biurach, blokach, magazynach, garażach, na parkingach i nie tylko. Specjalizując się w sprzątaniu przy użyciu maszyn i ciągników, oferuje mycie i zamiatanie mechaniczne, mycie okien na wysokościach i odśnieżanie. Zajmuje się czyszczeniem, doczyszczaniem i impregnacją posadzek. Firma Karmatt dba o porządek wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Każde zlecenie realizuje dokładnie i w terminie.

Karmatt
ul. Christo Botewa 14
30-798 Kraków
Tel: 697 412 030

Karmatt - sprzątanie magazynów Kraków

6. Eko-Shine

Eko-Shine jako profesjonalny serwis sprzątający działa na terenie całej Małopolski. Świadcząc usługi porządkowe na najwyższym poziomie, zapewnia indywidualne podejście i staranną realizację nawet jednorazowych zleceń. Firma Eko-Shine oferuje kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań i biur. Zajmuje się myciem okien i podłóg, odkurzaniem i myciem kostki brukowej. Dysponując specjalistycznym sprzętem i ekologicznymi środkami czystości, sprząta trudno dostępne miejsca, wykonuje prace porządkowe na wysokościach lub po remontach. Przyjmuje zlecenia na sprzątanie jednorazowe, regularne lub przed ważnym wydarzeniem.

Eko-Shine
ul. Barska 148
33-395 Nowy Sącz
Tel: 883 154 753

Eko-shine - sprzątanie hal magazynowych Kraków

7. Beta Clean

Firma Beta Clean z Krakowa specjalizuje się w sprzątaniu obiektów firmowych, biur i lokali na terenie Małopolski. Sprząta szkoły, urzędy, szpitale, kościoły, hale i magazyny. Zatrudnia doświadczoną kadrę, posiada wysokiej klasy sprzęt i profesjonalne środki czyszczące. Oferuje kompleksowy outsourcing usług porządkowych, który obejmuje doradztwo i stały kontakt z koordynatorem, indywidualny plan sprzątania i dostawę środków czystości. Beta Clean korzysta z najnowszych technologii w branży czystości.

Beta Clean
ul. Rżącka 42
32-020 Kraków
Tel: 501 855 180

Beta Clean - usługi sprzątające Kraków

8. Good Clean

Firma sprzątająca Good Clean świadczy usługi porządkowe na terenie Krakowa, Katowic i Opola. Specjalizując się w sprzątaniu dla klientów biznesowych, sprząta biura, hale, magazyny i nie tylko. Zajmuje się utrzymaniem czystości w mieszkaniach i domach, sprząta po remontach i po lokatorach. Oferuje pranie tapicerki, mycie okien, dezynfekcję i doczyszczanie powierzchni. Good Clean korzysta z nowoczesnego sprzętu i bezpiecznych dla środowiska środków czystości.

Good Clean
ul. Pana Tadeusza 6b
30-787 Kraków
Tel: 794 969 030

Good Clean - sprzątanie powierzchni usługowych Kraków

9. Take Your Time

Take Your Time to firma specjalizująca się w sprzątaniu mieszkań i biur w Krakowie. Oferuje sprzątanie ogólne, generalne, po remoncie lub przeprowadzce. W zakres usług wchodzi sprzątanie w ostatniej chwili, po imprezie i eko-sprzątanie - przy użyciu wyłącznie ekologicznych środków czystości. Firma Take Your Time zajmuje się utrzymaniem czystości w pokojach, kuchniach, łazienkach, korytarzach i na balkonach. Zapewnia profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny i rabaty na pierwsze zamówienie lub dla stałych klientów.

Take Your Time
Czyżówka 14/1.3
30-526 Kraków
Tel: 730 003 997

Take Your Time - mycie alpinistyczne Kraków

10. Turbo Clean

Profesjonalna firma sprzątająca Turbo Clean działa na terenie Krakowa i okolic. Świadczy kompleksowe usługi sprzątające w różnego typu obiektach i na terenach zewnętrznych. Sprząta biura, kamienice, hale produkcyjne i inne duże powierzchnie. Zajmuje się myciem okien i posadzek, praniem dywanów i tapicerki. Wykonuje prace porządkowe na wysokościach. Turbo Clean korzysta z niezawodnego sprzętu i specjalistycznej chemii. Zapewnia bezpłatną wycenę, indywidualne podejście i atrakcyjne rabaty na usługi sprzątania w abonamencie.

Turbo Clean
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków
Tel: 607 775 775

Turbo Clean - alpinistyczne mycie okien Kraków

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy:


Najpopularniejsze wpisy:


Najnowsze komentarze

Sushi Friends to najlepsza restauracja w Krakowie z sushi na wynos! Jeśli lubicie posmakować azjatyckiej ...
Mirosław 1 miesięcy temu Systemy wspomagające funkcjonowanie firmy
Takie systemy ułatwiające działanie i funkcjonowanie firmy to super wynalazek tych czasów! Odkąd wprowadziliśmy system ...
Sprawa jest faktycznie dość skomplikowana, kiedy w grę wchodzą uczucia. Wydaje mi się, że w ...
W końcu znalazłem artykuł z rzetelnymi informacjami o domkach holenderskich! Planuje zakup i postawienie takiego ...
Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach takie systemy są bardzo przydatne. Możemy zautomatyzować więcej ...