Skip to main content

Prezent walentynkowy dla ukochanej - postaw na biżuterię!

Walentynki to święto, które zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju. W tym dniu obdarowujemy swoje drugie połówki prezentami, które mają zapewnić o naszych szczerych uczuciach i oddaniu. A przecież nic nie jest w stanie symbolizować miłości lepiej niż biżuteria. Pozostaje pytanie, na jaką biżuterię warto postawić w tym dniu?

Biżuteria na walentynki Łodzińscy

Złoto czy srebro?

Idealny prezent walentynkowy powinien być wyjątkowy i wyrażać nasze uczucia w sposób jasny i niezagmatwany. Nie ma tu znaczenia, czy biżuteria przez nas wybrana będzie wykonana ze złota, czy ze srebra. Najważniejsze jest tutaj kierowanie się preferencjami naszej drugiej połówki i tym, czy woli ona ozdoby ze złota, czy może ze srebra. Ciekawym rozwiązaniem może być również różowe złoto, które będzie stanowiło alternatywę dla klastycznych modeli.

Decydując się na biżuterie, taką jak np. łańcuszek z żółtego złota lub srebra ważne jest również dopasowanie jego odpowiedniej długości. Więcej na ten temat możemy przeczytać w artykule „Jak dobrać długość łańcuszka?", w którym podano zasady doboru idealnej długości. W końcu zbyt długi lub za krótki łańcuszek może być zwyczajnie niewygodny, a nawet niebezpieczny do noszenia.

Jaką biżuterię na walentynki da niej wybrać?

Klasyczne modele biżuterii to zawsze bardzo dobry pomysł na prezent, również ten walentynkowy. Jedna z takich propozycji bez wątpienia będą różnego rodzaju pierścionki, zarówno z diamentami, jak i innymi kamieniami szlachetnymi lub kryształami. Oczywiście, by pierścionek idealnie prezentował się na dłoni naszej ukochanej, musi być dobrze dopasowany. W tym celów warto zapoznać się z tekstem https://lodzinscy.eu/blog/porady/jak-mierzyc-pierscionki, gdzie znajdziemy porady, jak zmierzyć pierścionek. Jest to bardzo ważne, ponieważ zbyt luźną biżuterię można szybko zgubić.

Ciekawą opcją prezentową są również modele wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, plastiku lub drewna połączonych z metalami szlachetnymi. Coraz więcej zwolenników zdobywa również biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej. Oczywiście w dalszym ciągu najpopularniejszym motywem przewodnim jest serce, jednak warto spojrzeć również na motywy odzwierciedlające charakter lub pasje naszej ukochanej (piórko, puzzle, pies i wiele innych).

Pierścionek z diamentem Łodzińscy

Jaką biżuterię dla niego wybrać?

Wbrew powszechnej opinii biżuteria dla mężczyzn to bardzo dobry pomysł na prezent walentynkowy, który może pomóc wyrazić nam, to, co czujemy do naszej drugiej połówki. Wszystko zależy tu jednak od preferencji osoby obdarowywanej oraz tego, czy lubi ona bardziej funkcjonalne, czy ozdobne dodatki. Mamy tu do wyboru takie możliwości jak spinki do mankietów, zegarek, łańcuszek z zawieszką lub modne ostatnio obrączki. Decydując się na ostatnią z podanych opcji, warto najpierw zapoznać się z zasadami zawartymi w tekście https://lodzinscy.eu/blog/porady/jak-dobrac-rozmiar-obraczki-poznaj-liste-rzeczy-o-ktorych-warto-pamietac, gdzie znajdziemy porady, jak dobrać rozmiar obrączki do palca. Będzie to szczególnie ważne dla panów pracujących fizycznie, którzy mogą bardzo szybko zgubić źle dobraną obrączkę.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Kamil · 8 miesięcy temu
    Uwielbiam walentynki! To świetny czas na celebracje miłości z moją ukochaną :) Zawsze kupuje Jej elegancką, złotą biżuterię u sprawdzonego jubilera. Dziewczyna jest zachwycona, więc ja też się cieszę. :) 

Najnowsze wpisy:


Najpopularniejsze wpisy:


Najnowsze komentarze

Sushi Friends to najlepsza restauracja w Krakowie z sushi na wynos! Jeśli lubicie posmakować azjatyckiej ...
Mirosław 1 miesięcy temu Systemy wspomagające funkcjonowanie firmy
Takie systemy ułatwiające działanie i funkcjonowanie firmy to super wynalazek tych czasów! Odkąd wprowadziliśmy system ...
Sprawa jest faktycznie dość skomplikowana, kiedy w grę wchodzą uczucia. Wydaje mi się, że w ...
W końcu znalazłem artykuł z rzetelnymi informacjami o domkach holenderskich! Planuje zakup i postawienie takiego ...
Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach takie systemy są bardzo przydatne. Możemy zautomatyzować więcej ...