Organizacja ślubu na plaży – od czego zacząć?

Dodaj komentarz

Romantyczne wydarzenia powinny odbywać się wyjątkowej scenerii. Niezaprzeczalnie takim miejscem są nadmorskie plaże, gdzie o oprawę zadba sama natura. Zakochani mogą tutaj podziwiać wschody słońca, kontemplować jego zachody przy lampce ulubionego wina, spacerować po ciepłym piasku, słuchając szumu fal, przerywanego czasem krzykiem zniecierpliwionej mewy oraz poczuć na twarzy łagodny powiew ciepłej bryzy. Taki krajobraz coraz częściej wybierają pary młode na miejsce swoich zaślubin. Jak zaplanować takie wydarzenie?

Organizacja imprez Gdańsk

Od czego warto zacząć organizację ślubu na plaży?

Organizacja ślubu to spore wyzwanie, niezależnie od tego czy ma to być tradycyjna ceremonia w świątyni, czy też niekonwencjonalne przyjęcie w wyjątkowym miejscu. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku, konieczne będzie dokładne zaplanowanie całego wydarzenia. Zacząć należy przede wszystkim od daty i miejsca, w którym będzie się ono odbywać. Decydując się np. na ślub na plaży w Sopocie, warto również pomyśleć o alternatywie na wypadek pogorszenia pogody. Planując takie wydarzenie, lepiej będzie wybrać sezon letni, kiedy to ulewny deszcz czy burza raczej nie zaskoczą państwa młodych i ich gości w najmniej oczekiwanym momencie. Jak nietrudno się domyślić, koszty takiego przedsięwzięcia będą znacznie większe, niż przypadku tradycyjnej ceremonii. Niemniej jednak warto pokusić się o jej zorganizowanie, gdyż z pewnością pozostanie ona w pamięci jej uczestników przez wiele kolejnych lat.

Ślub nad morzem – jak zadbać o formalności?

Ślub na plaży to nie tylko piękna sceneria, tworzona przez samą naturę. To również cały szereg formalności, których warto dopełnić, by móc w pełni uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Śluby niekonwencjonalne nie wymagają składania odpowiednich dokumentów. Należy się jednak tutaj nastawić na dodatkowe koszty, związane z koniecznością opłacenia urzędnika, a często również miejsca, w którym będzie odbywała się ceremonia. Warto wcześniej wnieść odpowiednie pismo do urzędu miasta, jeśli do niego należy fragment plaży lub też spisać stosowną umowę z właścicielem prywatnej przestrzeni. To z kolei najczęściej będzie wiązać się z koniecznością poniesienia dodatkowych opłat. Załatwienie tego rodzaju formalności, warto powierzyć profesjonalistom, by móc w pełni cieszyć się z wyjątkowych chwil. Taka organizacja imprez Gdańsk - którą zapewnia firma The Rings Event Planners z Trójmiasta, zagwarantuje dopięcie wszystkiego na ostatni guzik i pozwoli skupić się na tym, co zdecydowanie najważniejsze.

Organizacja ślubu na plaży w Sopocie

Jaką suknię wybrać na ślub na plaży?

Wybór odpowiedniej sukni to duże przeżycie dla każdej panny młodej. Organizując ślub na plaży, warto postawić w tym względzie na subtelną prostotę, wyrażającą się najlepiej w stylu boho. Całą stylizację można dopełnić kwiatami, wplecionymi we włosy. O resztę zadba z pewnością sama przyroda, zapewniając wyjątkowy spektakl swojego piękna w trakcie uroczystości.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.